Jednofarebné a decentné ponožky

Jednofarebné ponožky predstavujú základ pánskeho aj dámskeho šatníka. Či už pôjdete do divadla alebo nakupovať, tieto ponožky sa stanú elegantným doplnkom vášho outfitu. Pretože ako sa hovorí, v jednoduchosti je krása.

Ak hľadáte niečo elegantné, ale jednofarebné ponožky vám prídu príliš štandardné, pozrite sa na dámske modely s decentnými vzormi ako sú ružovo-sivé Piki 46 a Ivana 49 alebo čiernobiele ponožky Jana 25.

Farebné ponožky v mnohých veľkostiach a farbach

Klasické čierne ponožky asi nikdy nevyjdú z módy. Ale ak túžite po niečom elegantnom a trochu odvážnejšom, môžete si jednofarebné ponožky vybrať z viac ako 10 farieb. Populárne sú neprehliadnuteľné červené ponožky alebo veľmi decentné modré ponožky. A pre milovníkov menej obvyklých farieb máme prichystané napr. oranžové, zelené alebo svetloružové.

Najobľúbenejšie farebné ponožky pre vás máme prichystané v niekoľkých odtieňoch a vo veľkostiach EU 35-50, takže si vyberie naozaj každý.

Materiál ponožiek

Približne 80 % látky, z ktorej sú ponožky vyrobené, tvoria prírodné materiály ako je bavlna alebo bambus. Sú nielen príjemné na dotyk, ale dokážu tiež absorbovať vlhkosť a pre vaše chodidlá tak udržiavať zdravú klímu. Zostávajúca časť látky je tvorená umelými vláknami, ktoré držia tvar ponožiek a výrazne tak zvyšujú ich odolnosť nielen pri praní.

Špecialitu potom predstavujú ponožky od spoločnosti Ovčie veci, ktoré sú vyrábané z pravej ovčej vlny. Tá je známa svojimi termoregulačnými schopnosťami a vďaka prirodzenej ochrane lanolínom má antibakteriálne účinky.

Jednofarebné ponožky pre deti

Aj vaši najbližší ocenia eleganciu skrytú v jednoduchom ponožkovom dizajne. Ak hľadáte jednofarebné ponožky pre deti, pozrite sa na Voxx Regularik „A“ a Voxx Regularik „B“.

2 položiek celkom
Pánské ponožky Decolor zelená dvojice 2
€4,05

- hladké oblekové ponožky, antibakteriálna ochrana iónmi striebra, jemný lem

POFUDEZE/4346
Pánské ponožky Baeron zelená dvojka
€4,65

- športové ponožky z bambusu, vystužené chodidlo, antibakteriálna ochrana iónmi striebra, voľný lem

POFUBAZE/3538