Adjustačné ponožky Happy feet - šedé

Neohodnotené
€21,95
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

- relax pre vaše chodidlá, zlepšujú krvný obeh a uvoľňujú napätie v chodidlách

Detailné informácie

Podrobný popis

Adjustačné ponožky® predstavujú ideálny doplnok pre zdravie vašich chodidiel, ktorým poskytnú úľavu a regeneráciu po namáhavom dni či športe. Zároveň slúžia ako terapeutická pomôcka pri vbočenom palci, stiesnených a kladivkových prstoch či opuchnutých a unavených chodidlách.

Hlavnou charakteristikou Adjustačných ponožiek® sú ručne vyrábané oddeľovače prstov, ktoré na vaše prsty vyvíjajú jemný tlak, čím ich pretiahnu, uvoľnia a pomáhajú udržiavať ich správnu polohu vzhľadom k chodidlu. Zmiernia tak bolesti nôh a zlepšia ich krvný obeh. Chodidlám, ktoré obvykle strávia celý deň "stlačené" v topánkach, tak poskytnú tak potrebnú regeneráciu.
 
Adjustačné ponožky® nie je možné používať v topánkach, a preto predstavujú ideálnu voľbu "na doma". Maximálny efekt docielite, keď máte chodidlá v uvoľnenej polohe. Teda v sede alebo v ľahu. Tieto ponožky môžete tiež použiť na spanie. Pre maximálnu regeneráciu odporúčame nosiť ich niekoľko hodín každý deň.
 

Originálne Adjustačné ponožky® boli v roku 2008 vynájdené v USA, kde sú tiež patentované (Original U.S. patent 7784115B1). Za ich vznikom stojí česká emigrantka Eva Nemčík-Jelínek.

Zloženie:
Bavlna           90 %
Polyester         7 %
Elastan            3 %

"

Dodatočné parametre

Kategória: Adjustačné ponožky
Farba: Šedá
Určené pre:: Dámske, Pánské
Veľkosť EU: 35-38, 39-42, 43-46, 47-50
Materiál: Bavlna